Буронабивні палі, виготовлення, продаж

Буронабивні палі, виготовлення, продаж

Компанія ТОВ УКРІТАРМ пропонує українським будівельним компаніям і організаціям виготовлення буронабивних паль для пристрою міцного фундаменту будівель.

Буронабивні палі - це один із самих використовуваних будівельних прийомів створювати посилені по міцності фундаменти будівель. Каркаси, які використовують для буронабивних паль, можна застосовувати для будівництва будівель будь-якого призначення, як житлового, так і суспільного, і виробничого. Основою для залізобетонної буронабивної палі є гравійно-галечникові відкладення, піски і гірські породи різні типів. Буронабивні палі можна використовувати практично на всіх наявних в Україні грунтах, за винятком великоуламкових і скельних, що зустрічаються тільки в районах Кримських гір.

Наша компанія виробляє буронабивні палі з сировини високої якості і з використанням системи контролю якості на всіх виробничих ділянках і лініях. Каркаси буронабивних паль виготовляються на автоматичній лінії виробництва Італії. Завдяки застосовуваним технологіям досягається висока якість зварювання, ідеальна геометрія арматурного каркасу, висока продуктивність.

Пропонуючи буронабивні палі високої якості і міцності за низькими цінами, наша компанія прагне до встановлення довгострокових та взаємовигідних відносин з споживачами нашої продукції.

Тип оголошення: продам
 
Замовити
 
 

Інші оголошення рубрики Будівельні конструкції

Арматурні каркаси, виробництво, продаж

Арматурні каркаси, виробництво, продаж

12.06.2012

Компанія УКРІТАРМ пропонує арматурні каркаси самої високої споживчої якості.Ми виготовляємо арматурні каркаси на сучасному високопродуктивному обладнанні і отримуємо продукцію світового…

Тип: продам

 
 
Арматурна сітка, виробництво, продаж

Арматурна сітка, виробництво, продаж

12.06.2012

Арматурна сітка виробництва компанії УКРІТАРМ - це висока якість, міцність, надійність, довговічність вироби та сама конкурентоспроможна ціна!Ми виготовляємо арматурну сітку з дотриманням…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Сайт

Укритарм - арматурні каркаси, виготовлення та продаж арматурних конструкцій

Укритарм - арматурні каркаси, виготовлення та продаж арматурних конструкцій

 
 

Соц. кнопки

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create