Арматурні хомути, купити в Києві від виробника

Арматурні хомути, купити в Києві від виробника

Купити арматурні хомути в Києві та Київській області завжди можна в компанії УКРІТАРМ.

Ми пропонуємо українському споживачеві арматурний хомут самої високої споживчої якості, виготовлений на високопродуктивному імпортному обладнанні з використанням сучасних технік і технологій.

Види арматури виробники поділяють на робочу арматуру, розподільчу, монтажну і хомути. Робоча арматура призначена для сприйняття в основному розтягуючих зусиль від власної ваги конструкцій і зовнішніх навантажень, а в окремих випадках, також і стискаючих зусиль. Розподільна арматура служить для рівномірного розподілу навантажень між стержнями робочої арматури і для забезпечення їх спільної роботи. З'єднання розподільної арматури з робочою за допомогою зварювання або в'язки забезпечує їх спільну роботу. Арматурні хомути перешкоджають випинанню вертикальних стрижнів арматури. Розподільна арматура пов'язує робочі стрижні між собою, перешкоджаючи зміщенню робочої арматури при бетонуванні. Монтажна арматура жодних зусиль не сприймає і служить для збірки каркасів і утримання всієї встановленої арматури в проектному положенні. При бетонуванні монтажну арматуру іноді виймають.

Арматурні хомути застосовують для з'єднання окремих робочих і монтажних стержнів в готовий просторовий каркас, при цьому вони, на відміну від монтажних стержнів, сприймають частину зусиль при роботі конструкції, що враховується при проектуванні.

Тип оголошення: продам
 
Замовити
 
publishПідняти
 

Інші оголошення рубрики Будівельні матеріали та конструкції

Скоба будівельна ціна від виробника

Скоба будівельна ціна від виробника

17.08.2018

ТОВ "Укрітарм" пропонує Вам такий товар, як скоба будівельна ціна якої приємно Вас здивує! Будівельна скоба використовується для кріплення крокв і кутів зрубу. Крім того, будівельна…

Тип: продам

 
 
Арматурний каркас для стрічкового фундаменту

Арматурний каркас для стрічкового фундаменту

16.08.2018

Пропонуємо придбати арматурний каркас для стрічкового фундаменту, який ми можемо виконати на замовлення. У команді ТОВ "Укрітарм" працюють тільки досвідчені фахівці, які враховують…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Сайт

Укритарм - арматурні каркаси, виготовлення та продаж арматурних конструкцій

Укритарм - арматурні каркаси, виготовлення та продаж арматурних конструкцій

 
 

Соц. кнопки

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create