Буронабивні палі, виготовлення, продаж

Буронабивні палі, виготовлення, продаж

Компанія ТОВ УКРІТАРМ пропонує українським будівельним компаніям і організаціям виготовлення буронабивних паль для пристрою міцного фундаменту будівель.

Буронабивні палі - це один із самих використовуваних будівельних прийомів створювати посилені по міцності фундаменти будівель. Каркаси, які використовують для буронабивних паль, можна застосовувати для будівництва будівель будь-якого призначення, як житлового, так і суспільного, і виробничого. Основою для залізобетонної буронабивної палі є гравійно-галечникові відкладення, піски і гірські породи різні типів. Буронабивні палі можна використовувати практично на всіх наявних в Україні грунтах, за винятком великоуламкових і скельних, що зустрічаються тільки в районах Кримських гір.

Наша компанія виробляє буронабивні палі з сировини високої якості і з використанням системи контролю якості на всіх виробничих ділянках і лініях. Каркаси буронабивних паль виготовляються на автоматичній лінії виробництва Італії. Завдяки застосовуваним технологіям досягається висока якість зварювання, ідеальна геометрія арматурного каркасу, висока продуктивність.

Пропонуючи буронабивні палі високої якості і міцності за низькими цінами, наша компанія прагне до встановлення довгострокових та взаємовигідних відносин з споживачами нашої продукції.

Тип оголошення: продам
 
Замовити
 
publishПідняти
 

Інші оголошення рубрики Будівельні матеріали та конструкції

Скоба будівельна ціна від виробника

Скоба будівельна ціна від виробника

17.08.2018

ТОВ "Укрітарм" пропонує Вам такий товар, як скоба будівельна ціна якої приємно Вас здивує! Будівельна скоба використовується для кріплення крокв і кутів зрубу. Крім того, будівельна…

Тип: продам

 
 
Арматурний каркас для стрічкового фундаменту

Арматурний каркас для стрічкового фундаменту

16.08.2018

Пропонуємо придбати арматурний каркас для стрічкового фундаменту, який ми можемо виконати на замовлення. У команді ТОВ "Укрітарм" працюють тільки досвідчені фахівці, які враховують…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Сайт

Укритарм - арматурні каркаси, виготовлення та продаж арматурних конструкцій

Укритарм - арматурні каркаси, виготовлення та продаж арматурних конструкцій

 
 

Соц. кнопки

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create