Ванночки для зварювання арматури від виробника

Ванночки для зварювання арматури від виробника

Ванночки для зварювання арматури (скоби-накладки) призначені для стикування арматури, довжина якої перевищує довжину прокату, і застосовуються при будівництві будівель і споруд різного призначення.

Компанія УКРІТАРМ пропонує будівельно - монтажним організаціям ванночки для зварювання арматури самої високої споживчої якості. Ми виробляємо ванночки для зварювання арматури будь-якого діаметру за ГОСТ 14098-91, а також за індивідуальними розмірами і за індивідуальним замовленням. Для розрахунку вартості і строків виготовлення ванночок для зварювання арматури, а також металовиробів і металоконструкцій за іншими ГОСТами та індивідуальними кресленнями, Вам достатньо надіслати заявку та / або креслення на електронну адресу office@ukritarm.com.ua.

Ванночки для зварювання арматури нашого виробництва випускаються з дотриманням системи контролю якості продукції на всіх етапах виробничого процесу.

Наша компанія виробляє ванночки для зварювання, будівельні скоби і арматурні конструкції тільки найвищої споживчої якості. Всі наші товари пропонуються за найвигіднішими цінами виробника, що володіє потужною високопродуктивною виробничою базою.

Тип оголошення: продам
 
Замовити
 
publishПідняти
 

Інші оголошення рубрики Будівельні конструкції

Арматурні каркаси, виробництво, продаж

Арматурні каркаси, виробництво, продаж

12.06.2012

Компанія УКРІТАРМ пропонує арматурні каркаси самої високої споживчої якості.Ми виготовляємо арматурні каркаси на сучасному високопродуктивному обладнанні і отримуємо продукцію світового…

Тип: продам

 
 
Арматурна сітка, виробництво, продаж

Арматурна сітка, виробництво, продаж

12.06.2012

Арматурна сітка виробництва компанії УКРІТАРМ - це висока якість, міцність, надійність, довговічність вироби та сама конкурентоспроможна ціна!Ми виготовляємо арматурну сітку з дотриманням…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Сайт

Укритарм - арматурні каркаси, виготовлення та продаж арматурних конструкцій

Укритарм - арматурні каркаси, виготовлення та продаж арматурних конструкцій

 
 

Соц. кнопки

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create