Ванночки для зварювання арматури від виробника

Ванночки для зварювання арматури від виробника

Ванночки для зварювання арматури (скоби-накладки) призначені для стикування арматури, довжина якої перевищує довжину прокату, і застосовуються при будівництві будівель і споруд різного призначення.

Компанія УКРІТАРМ пропонує будівельно - монтажним організаціям ванночки для зварювання арматури самої високої споживчої якості. Ми виробляємо ванночки для зварювання арматури будь-якого діаметру за ГОСТ 14098-91, а також за індивідуальними розмірами і за індивідуальним замовленням. Для розрахунку вартості і строків виготовлення ванночок для зварювання арматури, а також металовиробів і металоконструкцій за іншими ГОСТами та індивідуальними кресленнями, Вам достатньо надіслати заявку та / або креслення на електронну адресу office@ukritarm.com.ua.

Ванночки для зварювання арматури нашого виробництва випускаються з дотриманням системи контролю якості продукції на всіх етапах виробничого процесу.

Наша компанія виробляє ванночки для зварювання, будівельні скоби і арматурні конструкції тільки найвищої споживчої якості. Всі наші товари пропонуються за найвигіднішими цінами виробника, що володіє потужною високопродуктивною виробничою базою.

Тип оголошення: продам
 
Замовити
 
publishПідняти
 

Інші оголошення рубрики Будівельні матеріали та конструкції

Скоба будівельна ціна від виробника

Скоба будівельна ціна від виробника

17.08.2018

ТОВ "Укрітарм" пропонує Вам такий товар, як скоба будівельна ціна якої приємно Вас здивує! Будівельна скоба використовується для кріплення крокв і кутів зрубу. Крім того, будівельна…

Тип: продам

 
 
Арматурний каркас для стрічкового фундаменту

Арматурний каркас для стрічкового фундаменту

16.08.2018

Пропонуємо придбати арматурний каркас для стрічкового фундаменту, який ми можемо виконати на замовлення. У команді ТОВ "Укрітарм" працюють тільки досвідчені фахівці, які враховують…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Сайт

Укритарм - арматурні каркаси, виготовлення та продаж арматурних конструкцій

Укритарм - арматурні каркаси, виготовлення та продаж арматурних конструкцій

 
 

Соц. кнопки

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create