Плазмовий розкрій металу, послуги, Київ

Плазмовий розкрій металу, послуги, Київ

Компанія УКРІТАРМ проводить плазмовий розкрій металу на самому ефективному і продуктивному обладнанні з ЧПУ.

Плазмовий розкрій металу - це один з найбільш ефективних термічних способів обробки листового сортаменту. Плазмовий розкрій металу відрізняється високим рівнем ККД, високою якістю кромки, можливістю працювати з матеріалом великої товщини, високою швидкістю обробки. При використанні плазмової різки обрізна кромка не вимагає додаткової обробки і металеві вироби готові для використання.

Плазмовий розкрій металу досить новий вид обробки металопрокату, який здобув широку популярність і затребуваність завдяки високій якості продукції. Плазмовий розкрій металу дає можливість істотно заощадити на виробництві металоконструкцій, в порівнянні з іншими методами різання (різання лазером, різка гідроабразивом, фрезерування та інші). Відсутність необхідності в подальшій обробці заготовок, є хорошим способом економії і зниження собівартості металевих виробів.

Компанія УКРІТАРМ виконує плазмову порізку як чорного, так і кольорового металу на високотехнологічному спеціалізованому обладнанні з ЧПУ. Точність позиціонування 0,1 міліметра, точність плазмової різки: ± 0,25 міліметра при шорсткості поверхні - Rz 60 - 80. Максимальні габарити листового металу - 1500 Х 3000 мм., Товщина - до 30 мм.

Пропонуємо готові декоративні вироби і працюємо по кресленнях замовника. Також виготовляємо арматурні конструкції, арматурну сітку та інші вироби. Наші менеджери нададуть професійну консультацію з усіх питань щодо продукції нашої компанії.

Тип оголошення: продам
 
Замовити
 
publishПідняти
 
Послуги зі зварювання товстолистового металу

Послуги зі зварювання товстолистового металу

11.06.2012

Компанія УКРІТАРМ пропонує послуги зі зварювання товстолистового металу.Технологія та автомати підприємства дозволяють зварювати вертикальні колони товщиною металу до120 мм.Технолог…

Тип: продам

 
 
Розкрій листового металу, послуги, Київ

Розкрій листового металу, послуги, Київ

11.06.2012

Компанія УКРІТАРМ проводить розкрій листового металу на найсучасніших верстатах плазмового різання з ЧПУ.Замовити розкрій листового металу в Києві Ви можете в будь-який час. Ми проводимо…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Сайт

Укритарм - арматурні каркаси, виготовлення та продаж арматурних конструкцій

Укритарм - арматурні каркаси, виготовлення та продаж арматурних конструкцій

 
 

Соц. кнопки

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create